Lietuvos Šaškių Kompozicijos Mėgėjų Sąjunga

 
 

Pradžia

Įstatai

Taisyklės

Vykdomasis komitetas

Lietuvos šaškių kompozitoriai

LŠKMS varžybų  kalendorius

Lietuvos čempionatai

Tarptautiniai konkursai

Nauji kūriniai

Nuotraukų galerija

Nuorodos

 

Lietuvos šaškių kompozitoriai

Šaškių kompozicijų sudarymas

Lietuvos šaškių kompozitorių klasifikacijos lentelė

                                                                                                                                                                                            Informacija atnaujinta  2018 - 12 - 06

Eilės Nr.

Pavardė

Balai

Labai geri

kūriniai

Tarptautinė

kvalifikacija

1

2

3

4

5

Nacionaliniai didmeistriai (abėcėline tvarka)

1.

  V. Bieliauskas

221

66

GMIP

2.

  A. Kačiuška

157

12

3.

  J. Leišys

98

10

4.

  R. Mackevičius

134

33

5.

  V. Masiulis

102

25

6.

  B. Morkus

228

102

GMIP

7.

  V. Sabonis                

35

16

8.

  V. Studencov

117

29

MFP

9.

  G. Šilo                       

60

13

10.

  J. Šiožinys

143

15

11.

  S. Žilevičius           

72

31

Nacionaliniai meistrai

12.

  Ant. Almonaitis

27

10

13.

  A. Buičenka

40

9

14.

  A. Mazetis                 

60

6

Kandidatai į meistrus

15.

  G. Antanaitis            

36

2

16.

  V.Gudelionis

18

2

17.

  A. Jovaišas                

36

3

18.

  T. Morkus                 

23

4

19.

  G. Strazdas               

16

3

Pirmas atskyris

20.

  A. Butkevičius

29

21.

  S. Petrauskas

12

Antras atskyris

22.

  A. Gaurylius

9

1

23.

  A. Gimbutas             

5

Trečias atskyris

24.

  G. Magelinskas

3

25.

  P.Rimša

4

26.

  M. Želnys

3

Be atskyrio

27.

  Al. Almonaitis

2

1

28.

  N. Baciuška

1

29.

  M. Glinskas

2

30.

  D. Janulevičius

2

31.

  E. Kazakauskas

2

32.

  J. Krikštaponis

1

33.

  P. Vitkauskas

2

Valdas Bieliauskas

Badajoz, 2018-12-06

 

 

Informacija  apie  Lietuvos  šaškių  kompozitorius

(sudaryta pagal nacionalinių vardų suteikimo eiliškumą)

 

 

Eilės Nr.

 

 

 

 Vardas ir pavardė

 

Gimimo data

 

Gyvenamoji vieta

 

Nacionalinė klasifikacija

(suteikimo data)

 

Tarptautinė

klasifikacija

1.

2

3.

4.

5.

6.

1.

Benjaminas Morkus

1961-05-06

Vilnius

Didmeistris (1996)

GMIP

2.

Viktor Studencov

1963-07-07

Vilnius

Didmeistris (1996)

MIF

3.

Stasys Žilevičius   

1956-12-04

  1956–2017

Didmeistris (1996)

4.

Grigorijus Šilo       

1911-01-21

  1911–2017

Didmeistris (1998)

5.

Viktoras Sabonis   

1941-12-25

  1941–2008

Didmeistris (2002)

6.

Valdas Bieliauskas

1959-03-19

Badajoz, Ispanija

Didmeistris (2005)

GMIP

7.

Juozas Leišys

1950-08-12

Kanapelka, Molėtų raj.

Didmeistris (2005)

8.

Rimas Mackevičius

1957-08-23

Vilnius

Didmeistris (2010)

9.

Jonas Šiožinys

1957-01-05

Nemenčinė, Vilniaus raj.

Didmeistris (2010)

10.

Virmantas Masiulis

1962-06-09

Kaunas

Didmeistris (2013)

11.

Algimantas Kačiuška

1954-11-06

Šiauliai

Didmeistris (2016)

12.

Antanas Almonaitis

1946-11-15

Girėnai, Vilkaviškio raj.

Meistras (1996)

13.

Algirdas Buičenka

1954-02-23

Zarasai

Meistras (1996)

14.

Algimantas Mazetis

1950-02-04

  1950–2012

Meistras (1998)

15.

Tadikas Morkus

1933-04-21

  1933–2011

Kandidatas į meistrus (2000)

16.

Genius Strazdas

1938

 1938–2009

 Kandidatas į meistrus (2000)

17.

Alvydas Jovaišas

1941-01-01

  1941–2008

 Kandidatas į meistrus (2004)

18.

Gintautas Antanaitis

1953-10-10

 1953–2013

 Kandidatas į meistrus (2009)

19.

Vytautas Gudelionis

1959-10-17

Kaunas

 Kandidatas į meistrus (2018)

20.

Alfonsas Butkevičius

1953-12-03

 Pamūšis, Pakruojo raj.

I atskyris (1996)

21.

Steponas Petrauskas

1955-09-16

 Pelutava, Kėdainių raj.

I atskyris (2016)

22.

Algirdas Gaurylius

1954-11-19

Kaunas

II atskyris 1996)

23.

Antanas Gimbutas

1941-01-02

  1941–2013

II atskyris (2000)

24.

Mykolas Želnys

1951-02-12

 Naujoji Akmenė

III atskyris (1996)

25.

Gintaras Magelinskas

1969-09-17

Biržai

III atskyris (2000)

26.

Petras Rimša

1951-12-05

Kaunas

III atskyris (2016)

27.

Al.Almonaitis

 

Vilkaviškis

Be atskyrio

28.

Nikolajus Baciuška

1958-03-27

  1958–2015

Be atskyrio

29.

Marius Glinskas

1950-03-22

 Žeimiai, Jonavos raj.

Be atskyrio

30.

Deivis Janulevičius

1971-11-20

Varėna

Be atskyrio

31.

Edvard.  Kazakauskas

 

Kėdainiai

Be atskyrio

32.

Julijonas Krikštaponis

1931-01-03

Ukmergė

Be atskyrio

33.

Pranas Vitkauskas

1961-05-14

Alytus

Be atskyrio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORTINIAI TARPTAUTINIAI VARDAI:

MFP – šaškių kompozicijos (problemizmo) FMJD meistras

GMIP – šaškių kompozicijos (problemizmo) tarptautinis didmeistris

                                                Copyright © 2008-2018 LŠKMS. Visos teisės saugomos.                              E-Mail: Administrator